Připravili jsme pro Vás několik článků, podle čeho se řídit a jak vybírat zboží: Sportovní poradna (zde) případně nás kontaktujte, rádi Vám s výběrem poradíme.
+420 733 707 063
http://www.sport365.cz/dodani-a-postovnehttp://www.sport365.cz/vyprodej-sportovni-potreby/http://www.sport365.cz/otazky/#vraceni3mesicehttp://www.sport365.cz/dodani-a-postovne/http://www.sport365.cz/rc-modely/http://www.sport365.cz/darky-zdarma/

Botas - pánské fitness kolečkové brusle (in-line brusle)

Botas, a. s. vyrábí pod svou značkou již od roku 1963 širokou škálu především obuvi, ale v poslední době také specializované sportovní obutí, jako např. běžkařskou obuv anebo kolečkové brusle. Botas tak proniká na nové trhy a se zárukou české kvality přináší své - Botas in-line brusle především českým milovníkům kolečkového bruslení.
Botas fitness in-line brusle jdou v duchu doby, přičemž profitují z historicky zvučného jména výrobce. Dle webových stránek Botas se firma stále orientuje spíše na off-take výrobu pro velikány v oboru a světové značky jako např. Salomon, Adidas, Koho, Puma aj. S Botas in-line bruslemi vyráží firma na trh opatrně. Protože v kategorii fitness může najít nejvíce zákazníků (z důvodu univerzálnosti bruslí), zaměřuje výrobce prozatím svůj sortiment právě a jen na dětské, dámské a pánské fitness in-line brusle.
Botas má dnes proti začínajícím výrobcům kolečkových bruslí dobrou pozici – jednak může využít dlouholeté zkušenosti ve výrobě obuvi a u fitness in-line bruslí Botas naopak nemusí vyvíjet dílčí komponenty a své know-how tak umístí do kvality zpracování, montáže, služeb zákazníkovi (a případně jinam). U střední třídy využívají fitness in-line brusle Botas hliníkových slitin, skelety z odlehčených, tvrzených plastových dílců a samozřejmostí jsou také ložiska třídy 9 – ABEC, či ILQ. Zkrátka, za málo peněz hodně muziky.
Máte-li (nejen) k pánským fitness in-line bruslím Botas dotazy, je Vám k dispozici kvalifikovaný, odborně zaškolený personál nebo naše speciální sekce In-line PORADNA.

Cena
Značka
Kolečka - velikost
Ložiska - třída
Rám
Kolečka - tvrdost
Velikost EU

Cena
Od 1499
Do 2090Značka
Kolečka - tvrdost
Řazení:   Na stránku:
Botas RED BAT 84 in-line brusle

In-line brusle pro aktivní rekreační i kondiční bruslení
Vícedílný skelet z odlehčeného plastu s otočnou 2 dílnou manžetou umožňuje plný přeno...

K objednávce si můžete vybrat DÁREK

Běžně 2999,-
2090,-
Detail produktu
Botas VULCANO 80 in-line brusle

In-line brusle pro začínající rekreační bruslaře. Progresivní design, vzdušný pevný svršek a třídílný tuhý skelet umožňující pohodlné bruslení.

K objednávce si můžete vybrat DÁREK

Běžně 2399,-
1499,-
Detail produktu
Celkem: 1 strana

TOP 5 nejprodávanějších produktů v této kategorii

1.
Botas VULCANO 80 in-line brusle
Botas VULCANO 80 in-line brusle 2399,- 1499,-
2.
Botas RED BAT 84 in-line brusle
Botas RED BAT 84 in-line brusle 2999,- 2090,-
0.97
Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace