Připravili jsme pro Vás několik článků, podle čeho se řídit a jak vybírat zboží: Sportovní poradna (zde) případně nás kontaktujte, rádi Vám s výběrem poradíme.
+420 733 707 063
http://www.sport365.cz/vyprodej-sportovni-potreby/http://www.sport365.cz/rc-modely/http://www.sport365.cz/dodani-a-postovnehttp://www.sport365.cz/otazky/#vraceni3mesicehttp://www.sport365.cz/dodani-a-postovne/http://www.sport365.cz/darky-zdarma/

O nás

Naše filozofie


     Hledáte příjemnou, komfortní a přitom přímou cestu k naplnění svých vrcholových sportovních úspěchů, přání, potřeb, tužeb a snů? Chcete zkvalitnit své výkony, vyjádřit jedinečnosti Vaší osobnosti, povzbudit temperament sportovně založeného ducha? Ať už jste ostřílený profesionál, či zapálený amatér nebo snad pátráte po zajímavém a účelném dárku pro Vaše nejbližší, náš internetový obchod Sport365.cz Vám otevírá bránu do pestrého světa sportovních nástrojů, pomůcek, oděvů, obuvi a rozmanitých doplňků, které Vám pomohou dosáhnout vytýčených cílů.

     Elektronické nakupování šetří Váš čas a kroky. Uvědomili jsme si ovšem, že v dnešní době moderního internetového obchodnictví, nestačí zákazníka pouze ohromit širokým sortimentem zboží renomovaných značek za neskonale nízké ceny, flexibilní a rychlým dodávkovým systémem, nepřeberným množstvím slev nebo rozvinutým věrnostním programem. Všechny zmíněné atributy naopak pokládáme za naprostý základ a standard úspěšného obchodního vztahu se spokojeným spotřebitelem. Pokoušíme se proto do tohoto procesu vnést a stabilně udržet řadu tradičních lidských hodnot, které bývají jinými prodejci elektronických obchodů mnohdy opomíjeny.

     Každý individuální zákazník si zaslouží osobní, spolehlivý, ochotný, ohleduplný, vstřícný, zdvořilý, profesionální a odborný přístup. Proto věnujeme všem požadavkům patřičnou pozornost a snažíme se vyvinout maximální úsilí pro uspokojení Vašich potřeb, abychom obratem získali nejen dobré renomé v očích našich zákazníků, ale také nezanedbatelný zdroj inspirace, vedoucí ke zlepšování kvality stávajících služeb a vlastnímu sebezdokonalování.

     Hnacím principem naší filozofie je vidět zákazníka jako důležitého a rovnocenného partnera v obchodním styku, nikoli pouze jako koncového uživatele systému. Jsme vděční za Vaše názory, postřehy, kritiku, ale i schovívavost k našim nedostatkům (jsme přeci jen lidé, se zájmem rozvíjet relace ke stávajícím i dalším obchodním partnerům).

     Vy jste motivujícím podnětem naší práce, gejzírem obohacujících znalostí a zkušeností, právě od Vás se máme stále čemu naučit, proto pouze nenabízíme zboží k prodeji, ale respektujeme, že i Vy nabízíte Vaši přízeň právě nám.Stručná historie vzniku společnosti

  • Leden 2007 - V této době vzniká v myšlenkách dvou studentů Fakulty aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, Michala Justa a Marka Odstrčilíka, nápad, jak funkčně propojit svou neutuchající lásku ke sportu s profesionálními znalostmi a dovednostmi, nabytými běhěm náročného procesu odborného vzdělávání v oblasti IT. Začíná realizace perspektivního projektu v dynamicky se rozvíjejícím odvětví internetového obchodnictví.
  • Únor 2007 - Byl vytvořen prvotní návrh vzhledu stránek eshopu a zprovozněn engine, zpracovávající programovou rutinu a datové přenosy mezi databází. Probíhá vyřizování zákoných náležitostí nutných k podnikání.
  • Březen 2007 - Vyhledávání, navazování a upevňování vztahů s dodavateli. Příjem zboží, strukturalizace a rozšiřování portfolia produktů.
  • Duben 2007 - Webové stránky a server prochází posledním zatěžkávacím testem. Po úspěšné validaci grafického formátu a funkčnosti jsou služby obchodu slavnostně uvedeny do provozu. Koncem měsíce začínají ukazatele návštěvnosti svižně šplhat vzhůru.
  • Květen 2007 - Úspěšné vyřízení prvních zakázek.
  • Říjen 2007 - Množství úspěšných a ke spokojenosti spotřebitelů dovedených zákázek čtyřnásobně překročilo hodnotu z měsíce května.
  • Listopad 2007 - Množství úspěšných a ke spokojenosti spotřebitelů dovedených zákázek desetinásobně překročilo hodnotu z měsíce května.
  • Závěr roku 2007 - Stovky spokojených zákazníků nás utvrzují v přesvědčení, že je nutné vybudovat kvalitní systém podpory, stavějící na individuálním, laskavém přístupu ke každému obchodnímu partnerovi.
  • Únor 2008 - Firma se stěhuje do kanceláře pronajaté v areálu společnosi Stinex a.s., v zákaznicky dostupnější a přívětivější lokalitě, v centru Zlína na Kvítkové ulici. Od tohoto okamžiku lze veškeré zboží, po předchozí domluvě, osobně vyzvednout, objednat či vyzkoušet na zmíněné adrese.
  • Březen 2008 - Jádro týmu se rozrůstá o tři spolupracovníky na pozici produktový manažer, starající se o správu stávajícího i nového zboží, a účetní.
  • Červenec 2008 - Od 1.7.2008 se Michal Just a Marek Odstrčilík stávájí právním subjektem Sdružení fyzických osob, dle §829 a následujících Občanského zákoníku.
  • Listopad 2008 - Po důkladné analýze požadavků zákazníka, je kompletně zpřehledněn, zrenovován a graficky osvěžen vzhled eshopu. Rovněž probíhá, pro zrychlení služeb, optimalizace vnitřní funkcionality skriptů, programového a databázového zázemí.0.03
Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace