Připravili jsme pro Vás několik článků, podle čeho se řídit a jak vybírat zboží: Sportovní poradna (zde) případně nás kontaktujte, rádi Vám s výběrem poradíme.
+420 733 707 063
http://www.sport365.cz/otazky/#vraceni3mesicehttp://www.sport365.cz/peruzzo-autonosice/http://www.sport365.cz/darky-zdarma/http://www.sport365.cz/rc-modely/http://www.sport365.cz/dodani-a-postovnehttp://www.sport365.cz/dodani-a-postovne/

Roces - pánské fitness kolečkové brusle (in-line brusle)

Roces vnímáme jako jednu z nejvěhlasnějších světových značek sportovních potřeb a specialistu na výrobu ledních a kolečkových bruslí. Ve vývoji in-line bruslí a vůbec v in-line bruslení Roces udává směr od začátků 90. let, kdy se s in-line bruslemi začalo navážno. V jediné dekádě přišla firma s obrovskou spoustou nápadů, inovací, řešení, technologií, modelů.
Dnešní pánské fitness in-line brusle Roces vycházejí z více než dvacetileté zkušenosti a dřívějších řad, jejichž oporou je od roku 1993 hliníkový rám (dnes již překonaný magnesiovými slitinami), technologie Biomex, Air-flow a mnoho dalších. Díky svému vlastnímu vývoji jsou tak Roces fitness in-line brusle krok před konkurencí.
Pánské fitness in-line brusle Roces jsou složeny ze skořepiny, která se od roku 1997 vyrábí dvojitým vstřikováním. Vnitřní bota je řešena tzv. tri-fit systémem a tato přináší nejen komfort při jízdě, ale i optimální výkon. Další vychytávkou fitness in-line bruslí Roces jsou mezivrstvy pro podporu uložení chodidla v botě a vzduchový polštář, sloužící jako pohlcovač vibrací. Unikátní technologií Roces fitness in-line bruslí je tzv. Standard Race Interface, který umožňuje výměnu rámů a tímto změnit charakter bruslí. Ventilační systém, který pro své in-line Roces nákladně vyvinul, umožňuje perfektní cirkulaci vzduchu v botě. Tuto funkci určitě ocení mnoho milovníků in-line bruslení především v parném létě.
Pakli-že hledáte kvalitu bez kompromisů, najdete ji u pánských Roces fitness in-line bruslí. Máte-li již teď nějaké dotazy ke značce, či konkrétnímu produktu, obraťte se na nás prostřednictvím e-mailu, či telefonu. Náš kvalifikovaný, odborně zaškolený personál jsou Vám plně k dispozici.

Cena
Značka
Kolečka - velikost
Ložiska - třída
Rám
Kolečka - tvrdost
Velikost EU

Cena
Od 3390
Do 3390Značka
Kolečka - tvrdost
Řazení:   Na stránku:
Roces Argon black/acid green pánské in-line brusle

Pánské brusle pro rekreační jezdce. Hliníkový rám, kolečka 84 mm a ložiska Abec 7.
Anatomické polstrování, Paměťová přezka, Odlehčený rám

K objednávce si můžete vybrat DÁREK


3390,-
Detail produktu
Celkem: 1 strana

TOP 5 nejprodávanějších produktů v této kategorii

1.
Roces Argon black/acid green pánské in-line brusle
Roces Argon black/acid green pánské in-line brusle 3390,-
0.79
Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace