Připravili jsme pro Vás několik článků, podle čeho se řídit a jak vybírat zboží: Sportovní poradna (zde) případně nás kontaktujte, rádi Vám s výběrem poradíme.
+420 733 707 063
http://www.sport365.cz/rc-modely/http://www.sport365.cz/dodani-a-postovnehttp://www.sport365.cz/dodani-a-postovne/http://www.sport365.cz/darky-zdarma/http://www.sport365.cz/otazky/#vraceni3mesicehttp://www.sport365.cz/peruzzo-autonosice/

Snowboardové komplety, snowboardové sety

Potřebujete nejen nový snowboard, ale i další příslušenství? Vyberte si u nás z nabízených kompletů a nebo si poskládejte objednávku podle svého gusta – tzn. snowboard + vázání + boty + helma + brýle + obaly, popř. další, napište nám e-mail s konkrétními požadavky a my vám uděláme individuální cenu.
Služba, kterou vám v kamenných obchodech nenabídnou. Využijte akce našeho e-shopu a pořiďte si libovolnou kombinaci snowboardu a příslušenství a nebo alespoň dvou výrobků týkajících se snowboardingu se slevou.
Na výběr do kombinace vám nabízíme ze snowboardů světových značek, snowboardů pro zkušené i začátečníky, pro seniory, juniory, muže i ženy.
Do kompletu vám zároveň pro nejlepší cenu doporučujeme snowboardové boty – od měkkých a pohodlných typů až po nekompromisní a výkonnostní modely.
Mezi vázáními na snowboard si nejlépe nechejte poradit a pak už nám jen nadiktujte cenu, jakou si u vašeho snowboardového kompletu představujete.
A nakonec do vašeho snowboardového setu obal, popřípadě další příslušenství. Máte vše? Představujete si slušnou cenu? Stačí se ozvat.

Cena
Značka
Délka snowboardu
Šířka snowboardu
Určení
Barvy na produktu

Cena
Od 4190
Do 6850Značka
Šířka snowboardu
Řazení:   Na stránku:
0.84
Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace