Připravili jsme pro Vás několik článků, podle čeho se řídit a jak vybírat zboží: Sportovní poradna (zde) případně nás kontaktujte, rádi Vám s výběrem poradíme.
+420 733 707 063
http://www.sport365.cz/peruzzo-autonosice/http://www.sport365.cz/akce-puky/http://www.sport365.cz/otazky/#vraceni3mesicehttp://www.sport365.cz/dodani-a-postovnehttp://www.sport365.cz/rc-modely/http://www.sport365.cz/dodani-a-postovne/

Vozíky za kolo

Vozíky za kolo jsou ideálním řešením pro rodiče, kteří tráví volný čas se svými dětmi. Dětské vozíky nebo také přívěsné vozíky se stávají poslední dobou velmi populární. Vozík lze připevnit za kolo nebo využít jako klasický kočárek. Proměna vozíku v kočárek vyžaduje jen odpojení vozíku od kola a nasazení kočárového kolečka – je to jednoduché a zabere to pár chvil.
Nejdůležitějším parametrem při nákupu dětského vozíku je jeho bezpečnost. Základem vozíku bývá zpravidla lehká a kvalitní duralová konstrukce, která je obepnuta prodyšnou tkaninou. Celá konstrukce je řešena maximálně efektivně s ohledem na bezpečnost dítěte. Vysoká kola vozíku zvyšují stabilitu v zatáčkách a tak předchází převrácení vozíku. Bezpečnost na cestách zvyšuje i barevné provedení vozíku, který je díky tomu lépe vidět.
Vozíky za kolo mají daleko vyšší nosnost než cyklosedačky a některé modely umožňují přepravu dvou dětí. Výrobci vozíků pamatují také na pohodlí malých pasažérů. Děti zaujímají polohu sedolehu, což je nejen pohodlné (dítě může spát), ale i bezpečné, protože tato poloha umožňuje spolehlivé připoutání ve vozíku. Některé modely vozíků nabízejí řešení vhodné pro cestování s dětmi nejútlejšího věku – díky speciální vložce pro novorozence je zajištěna komfortní a bezpečná cesta i pro ty nejmenší. Dětské vozíky jsou tedy vhodné pro děti od narození do zhruba pěti let věku.
Vynikající vlastností dětských vozíků je spolehlivá ochrana dětí před rozmary počasí. Potah vozíku přirozeně chrání před větrem, chladem, prachem a hmyzem. Proti dešti můžete vozík vybavit speciální pláštěnkou. Ať už venku prší, fouká nebo praží slunce, ve vozíku je vždy příjemné klima.

Cena
Značka

Cena
Od 1599
Do 1599Značka
Řazení:   Na stránku:
Peruzzo TRAILANGEL Tyč tažná

Parametry dětského kola:, pro průměr kola: 10" - 24", pro průměr hlavové truby: 34 - 38 mm, maximální hmotnost kola: 15 kg, maximální h...

K objednávce si můžete vybrat DÁREK

Běžně 1899,-
1599,-
Detail produktu
Celkem: 1 strana

TOP 5 nejprodávanějších produktů v této kategorii

1.
Peruzzo TRAILANGEL Tyč tažná
Peruzzo TRAILANGEL Tyč tažná 1899,- 1599,-
0.77
Náš web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace