GymBeam Olúpané pistácie 500 g
Olúpané pistácie sú chrumkavý snack pre všetkých milovníkov orechov. Hodia sa na okamžitú konzumáciu a šetria čas venovaný lúpaní. Sú zdrojom nenasýtených tukov, sacharidov, bielkovín a navyše majú vysoký obsah vlákniny. Vďaka tomu doplnia cenné živiny kedykoľvek počas dňa. zobraziť celý popis
| Kód produktu: | S3437948 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
GymBeam
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
18,04 € s DPH Cena bez DPH 16,11 € |
GymBeam Olúpané pistácie 500 g
Olúpané pistácie - orechy lahodnej chuti, ktoré sú zdrojom nenasýtených tukov, sacharidov, bielkovín a vlákniny
Olúpané pistácie potešia všetkých milovníkov orechov. Ide o lahodný chrumkavý snack, ktorý je vhodný na okamžitú konzumáciu. Je teda ideálny pre každého, komu sa celé pistácie nechce lúpať a šetrí čas venovaný tejto nie práve príjemnej činnosti. Olúpané pistácie sú navyše dobrým zdrojom nenasýtených tukov, sacharidov či bielkovín. Navyše majú vysoký obsah vlákniny a doplnia tiež cenné živiny. Môžete si ich vychutnať kedykoľvek počas dňa doma, v práci či škole alebo na vašich nielen turistických výletoch. Okrem toho sa hodia aj do jogurtov, kaší či ako ozdoba dezertov alebo rôznych šalátov. Majú čisto prírodné zloženie bez nežiaducich látok korenia či pridanej soli a sú vhodné aj pre vegánov.
Olúpané pistácie a ich výhody
- olúpané pistácie vhodné na okamžitú konzumáciu
- majú lahodne jemnú orechovú chuť
- sú zdrojom nenasýtených tukov, sacharidov a bielkovín
- majú vysoký obsah vlákniny
- doplnia cenné živiny
- môžete si ich vychutnať kedykoľvek počas dňa
- majú čisto prírodné zloženie bez nežiaducich látok
- neobsahujú žiadne korenie či pridanú soľ
- sú vhodné do kaší, jogurtov, šalátov či dezertov
- sú vhodné aj pre vegánov
Zloženie
Olúpané pistácie.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2546 kJ/ 608 kcal |
| Tuky | 46 g |
| z toho nasýtené tuky | 5,5 g |
| Sacharidy | 28 g |
| z toho cukry | 7,6 g |
| Vláknina | 10 g |
| Bielkoviny | 21,2 g |
| Soľ | <0,10 g |
Upozornenie
Skladujte na suchom mieste do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.
Alergény: Obsahuje orechy. Môže obsahovať stopy arašidov.
Zodpovedný subjekt v EÚ: GymBeam GmbH Unter den Linden 21, 10117 Berlin, Germany, email: info@gymbeam.de
Dodanie produktu GymBeam Olúpané pistácie 500 g
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu GymBeam Olúpané pistácie 500 g
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

GymBeam Mix prírodných orechov 500 g

GymBeam Študentský mix (VÝPREDAJ)
- Výpredaj
- Skladom

GymBeam Študentský mix
- Skladom

GymBeam Nutty Mix s jahodami 300 g

GymBeam Kešu orechy 1000 g

GymBeam Mandle 500 g

GymBeam Tapiokové perly 500 g

Grizly Mandle v mliečnej čokoláde so škoricou...

Life Like Kešu paprika 200g

GymBeam Údené mandle 500 g

GymBeam Pekanové orechy 500 g

GymBeam Pistácie 500 g

Life Like Kešu chilli 200g

Life Like Kešu chilli limetka 200g

Life Like Pistácie solené 200g

GymBeam Kešu orechy 500 g
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby
Darček k objednávke za 0,05 €!
Darček k objednávke môžete získať pri nákupe nad sumu 500 €.
Aktuálny zoznam ponúkaných darčekov nájdete tu.