GymBeam Micelárny kaseín 1000 g
(1x)Micelárny kaseín patrí medzi proteíny, ktoré sa vstrebávajú pomalšie a dlhší čas. Je preto ideálny ako nočný proteín, ktorý si dáte pred spaním, aby ste telo zásobili kvalitnými bielkovinami. Tie totiž prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty, rovnako ako k udržaniu… zobraziť celý popis
| Kód produktu: | S3489567 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
GymBeam
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
24,59 € s DPH Cena bez DPH 21,96 € |
GymBeam Micelárny kaseín 1000 g
Micelárny kaseín je nočný proteín, ktorý prispieva k rastu a udržaniu svalovej hmoty, rovnako ako k udržaniu zdravých kostí
Micelárny kaseín sa vyrába z mlieka a patrí medzi pomaly vstrebateľné proteíny, za čo vďačí špecifickej guľovitej štruktúre nazývanej micely. To má za následok dlhší čas vstrebávania, a tak sa bielkoviny dostávajú do tela postupne. Vďaka tomu je ideálny ako nočný proteín, ktorý slúži ako alternatíva tvarohu alebo cottage. Keď si ho dáte večer pred spaním, ľahko telo zásobíte bielkovinami počas hladovania. Rovnako tak ho môžete používať aj v prípade, že sa dlhší čas nedostanete k jedlu a potrebujete rýchly snack. Vďaka obsiahnutým bielkovinám navyše ľahko prispejete k udržaniu a rastu svalovej hmoty i k udržaniu zdravých kostí.
Micelárny kaseín nie je len proteínom na noc. Hodí sa totiž aj ako potréninkový nápoj vtedy, keď sa po cvičení dlhší čas nedostanete k pevnému jedlu. V tomto prípade je však vhodné ho zmiešať aj s iným, lepšie vstrebateľným proteínom, ako je napríklad srvátkový koncentrát alebo izolát. Tým vytvoríte proteín, ktorý poskytne pomalé aj rýchle bielkoviny. Rovnako tak ho môžete však pridať aj do smoothies, obľúbených kaší, dezertov a ďalších pokrmov, pri ktorých tak jednoducho zvýšite podiel bielkovín. Micelárny kaseín je tak efektívnym spôsobom, ako si pomôcť k splneniu odporúčaného denného príjmu bielkovín.
Micelárny kaseín a jeho výhody
- kvalitný proteín, ktorý vyniká svojou pomalšou vstrebateľnosťou
- patrí medzi nočné proteíny
- bielkoviny prispievajú k rastu a udržaniu svalov
- vďaka bielkovinám pomáha aj s udržaním zdravých kostí
- má nízky obsah tuku
- vyniká lahodnou chuťou
- dobré rozpustenie
- je vhodný najmä pred spaním
- dá sa pridať aj do obľúbených sladkých pokrmov, ako je napríklad večerná kaša
- ideálny aj ako snack počas dňa, keď nestíhate dlhší čas jesť
Zloženie
Príchuť čokoláda: Micelárny kaseín (mlieko), kakaový prášok, aróma, sladidlo (sukralóza), farbivo (karamelový prášok).
Príchuť vanilka: Micelárny kaseín (mlieko), aróma, sladidlo (sukralóza).
Príchuť jahoda: Micelárny kaseín (mlieko), aróma, prášok z červenej repy, sladidlo (sukralóza).
Príchuť neochutený: Micelárny kaseín (mlieko).
Dávkovanie
Zmiešajte 1 odmerku (25 g) s 250–300 ml vody alebo mlieka. Užívajte 1–2x denne, ideálne pred spaním.
| Aminokyselinový profil | na 100 g |
|---|---|
| Kyselina asparágová + asparagín | 6,1 g |
| Kyselina glutámová + glutamín | 17 g |
| Alanín | 2,6 g |
| Arginín | 2,9 g |
| Cysteín | 0,9 g |
| Glycín | 1,5 g |
| Histidín | 2,1 g |
| Izoleucín | 4,2 g |
| Leucín | 7,6 g |
| Lyzín | 6,6 g |
| Metionín | 2,2 g |
| Fenylalanín | 3,9 g |
| Prolín | 7,7 g |
| Serín | 4,4 g |
| Treonín | 3,5 g |
| Tyrozín | 4,2 g |
| Tryptofán | 1,1 g |
| Valín | 5,0 g |
Upozornenie
Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosah malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo slnečného žiarenia pri izbovej teplote.
Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučne.
Parametre produktu
| Hmotnosť |
100 - 1500 g |
Zodpovedný subjekt v EÚ: GymBeam GmbH Unter den Linden 21, 10117 Berlin, Germany, email: info@gymbeam.de
Dodanie produktu GymBeam Micelárny kaseín 1000 g
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu GymBeam Micelárny kaseín 1000 g
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|
|---|---|---|
| čokoláda | 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
| jahoda | 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
| vanilka | 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

PROM-IN CFM Pure Performance 30g

Nutrend 100% Whey Protein 2250g
- Darček

LSP Nutrition Goat Whey 600g
- Darček

Kulturistika New 100% Whey Protein POUZE 30 g...
- Výpredaj
- Skladom

Kulturistika New 100% Whey Protein
- Skladom

PROM-IN CFM Pure Performance 2250g
- Darček

Kulturistika New 100% Whey Protein IBA 30 Gra...
- Výpredaj
- Skladom

PROM-IN CFM Pure Performance 1000g
- Darček

Biotech USA 100% Pure Whey 454g

MyProtein Impact Whey Protein 2500g
- Darček

PROM-IN Pure Micellar 30g

PROM-IN Pentha Pro Balance 40g

Amix WheyPro Elite 85% 2300g + šejker
- Darček

Extrifit Protein Caffé Latte 80 31g

LSP Nutrition Goat Whey 1800g
- Darček

Vegan Fitness Hrachový Proteín 1000g
- Skladom
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby
Darček k objednávke za 0,05 €!
Darček k objednávke môžete získať pri nákupe nad sumu 500 €.
Aktuálny zoznam ponúkaných darčekov nájdete tu.
Užívateľské recenzie (celkom 1 hodnotení)
Recenzie pri produkte pochádzajú od zákazníkov, ktorí u nás skutočne nakúpili a súhlasili s odovzdaním informácií o svojom nákupe službe Heureka.cz, ktorá im následne zaslala dotazník spokojnosti. Uvedené recenzie zadané našimi zákazníkmi spravuje Heureka.cz, kde sú tiež verejne uvedené. Recenzie s nevhodným obsahom, nepravdivými informáciami alebo bez väzby na zakúpený tovar nemusia byť zverejnené.