GymBeam Proteínová nátierka MoiMüv 400 g
MoiMüv Protein Spread si získa každého, kto rád mlsá, ale pritom vyhľadáva vhodnejšie varianty sladkostí. Je totiž zdrojom bielkovín a navyše neobsahuje pridaný cukor. Okrem svojho zloženia vás osloví aj lahodnou sladkou chuťou a krémovou konzistenciou. Hodí sa tak napríklad na… zobraziť celý popis
| Kód produktu: | S3385909 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
GymBeam
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
6,95 € s DPH Cena bez DPH 6,21 € |
GymBeam Proteínová nátierka MoiMüv 400 g
MoiMüv Protein Spread - lahodná pochúťka s krémovou textúrou, ktorá je zdrojom bielkovín a navyše neobsahuje pridaný cukor
MoiMüv Protein Spread si nájde svoje miesto v kuchyni každého nadšenca fitness a zdravého životného štýlu, ktorý si rád zamlsá. Má totiž lahodnú sladkú chuť a jemnú krémovú textúru, vďaka ktorej sa príjemne rozplýva na jazyku. Prekvapí však aj svojím zložením. Je totiž obohatená o syrovátkový proteín, a tak je dobrým zdrojom bielkovín. Vďaka tomu prispieva k udržaniu a rastu svalovej hmoty či udržaniu zdravých kostí. Navyše neobsahuje pridaný cukor, ale aj tak sa pýši lahodnou sladkou chuťou. Výhodou nátierky je aj jej bezlepkové zloženie, vďaka čomu si ju môžu vychutnať aj ľudia, ktorí sa tejto zložke v potravinách vyhýbajú.
Proteínová nátierka je tak vďaka svojmu zloženiu ideálnou alternatívou klasických sladkých nátierok plných pridaného cukru. Môžete si ju dopriať keď potrebujete zahnať chuť na sladké. Dá sa však pokojne použiť aj do plnohodnotného jedla. Výborne totiž chutí len tak na lyžičke, ale aj natretá na toaste, vianočke, ryžovom chlebíku či inom pečive. Dokonale sa hodí aj napríklad na palacinky či lievance, ale tiež na ochutenie teplej obilnej kaše. Prakticky tak s ňou môžete spestriť akékoľvek sladké pokrmy a dezerty.
MoiMüv Protein Spread a jej výhody
- má lahodnú chuť a jemnú krémovú konzistenciu
- je zdrojom bielkovín
- neobsahuje pridaný cukor
- je bez lepku
- hodí sa ako alternatíva klasických sladkých nátierok plných pridaného cukru
- je ideálna na mlsanie
- hodí sa na palacinky, lievance, toast či do kaše
- skvele doplní akékoľvek sladké dezerty a pokrmy
Zloženie
Zloženie Milky: sladidlo - maltitol, slnečnicový olej, odtučnené sušené mlieko, syrovátkový proteínový koncentrát (mlieko) - 12 %, sušená syrovátka (mlieko), emulgátor - slnečnicový lecitín, aróma.
Zloženie Hazelnut: sladidlo - maltitol, slnečnicový olej, syrovátkový proteínový koncentrát (mlieko) - 17 %, pražené lieskové orechy - 10 %, sušená syrovátka (mlieko), odtučnený kakaový prášok - 7 %, emulgátor - slnečnicový lecitín, aróma.
Dávkovanie
Konzumujte kedykoľvek počas dňa ako súčasť pestrej a vyváženej stravy.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty Milky | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1995 kJ / 480 kcal |
| Tuky | 31,6 g |
| z toho nasýtené | 4,1 g |
| Sacharidy | 46,3 g |
| z toho cukry | 13,5 g |
| z toho polyoly | 32,8 g |
| Bielkoviny | 15,8 g |
| Soľ | 0,36 g |
| Nutričné hodnoty Hazelnut | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2006 kJ / 483 kcal |
| Tuky | 32,5 g |
| z toho nasýtené | 4,6 g |
| Sacharidy | 41,7 g |
| z toho cukry | 8 g |
| z toho polyoly | 31,4 g |
| Bielkoviny | 17,4 g |
| Soľ | 0,3 g |
Upozornenie
Nadmerná konzumácia môže spôsobiť preháňacie účinky. Skladujte na suchom a chladnom mieste pri teplote najviac do 25 °C. Chráňte pred slnečným žiarením. Po otvorení spotrebujte do 4 týždňov. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.
Alergény: Alergény sú vyznačené v zložení tučným písmom.
Zodpovedný subjekt v EÚ: GymBeam GmbH Unter den Linden 21, 10117 Berlin, Germany, email: info@gymbeam.de
Dodanie produktu GymBeam Proteínová nátierka MoiMüv 400 g
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu GymBeam Proteínová nátierka MoiMüv 400 g
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|
|---|---|---|
| lískový ořech | 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
| milky | 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
| slaný karamel | 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Mixitella Premium nocciola 300g

Ostrovit Creametto slaný karamel 350g

GymBeam 100% Mandľové maslo 340 g

GymBeam Pistáciové maslo 340 g

Grizly Arašidový krém 100% 500g

LifeLike Arašídovo kokosový krém 300g

Big Boy Big Bueno Zero 220g

GymBeam Proteínové lieskovo-orieškové maslo 3...

BigBoy Big Rafael zero 220g

Big Boy Big Bueno 220g

Grizly Arašidový krém slaný karamel 500g

GymBeam Kešu maslo 340 g

Life Like Kešu krém 300g

GymBeam Arašidové maslo s kokosom 340 g

Ostrovit Creametto chocolate 350g

Big Boy Arašidový krém 1000g
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby
Darček k objednávke za 0,05 €!
Darček k objednávke môžete získať pri nákupe nad sumu 500 €.
Aktuálny zoznam ponúkaných darčekov nájdete tu.