GymBeam Proteinové čipsy 7 x 40 g
Proteinové čipsy jsou křupavý slaný snack, který zapadne do vašeho zdravého životního stylu. Nejsou totiž smažené, ale pufované, díky čemuž patří mezi vhodnější alternativy bramborových čipsů. Navíc se mohou pochlubit i vysokým obsahem bílkovin, které přispívají k růstu a… zobrazit celý popis
| Kód produktu: | S3492110 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
GymBeam
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
259 Kč s DPH Cena bez DPH 231,25 Kč |
GymBeam Proteinové čipsy 7 x 40 g
Proteinové chipsy - křupavá svačinka s podmanivou chutí a vysokým obsahem bílkovin
Proteinové chipsy jsou křupavá svačinka, kterou si můžete bez výčitek vychutnat kdykoliv vás přepadne chuť na něco dobrého. Nejsou totiž smažené, ale pufované, a patří tak mezi vhodnější alternativy klasických chipsů. Jsou totiž vyrobeny z rýžové a cizrnové mouky, sušených brambor a hrachového proteinu. Obsahují tak pořádnou porci rostlinných bílkovin, které podporují růst a udržení svalové hmoty, stejně jako zdraví kostí. To ocení zejména sportovci a další aktivní lidé. Navíc jsou i zdrojem vlákniny a skvěle zapadnou do vyváženého jídelníčku.Tato slaná pochoutka má navíc nízký podíl cukru a neobsahuje lepek. Potěší však i lehkou texturou a vyladěnou chutí. Vybrat si můžete hned z několika populárních příchutí. Poté se do nich můžete pustit, kdykoliv dostanete chuť na něco dobrého. Zpříjemní sledování filmu či seriálu a stejně tak se hodí i jako pohoštění pro návštěvy. Díky čistě rostlinnému složení jsou vhodné i pro vegany a pochutnat si na nich mohou i lidé dodržující bezlepkovou dietu.
Proteinové chipsy a jejich výhody
- křupavá svačinka s vysokým podílem bílkovin
- nejsou smažené
- hlavní podíl složení tvoří rýžová a cizrnová mouka
- mají vysoký obsah rostlinných bílkovin
- jsou zdrojem vlákniny
- mají nízký obsah cukru
- neobsahují lepek
- mají podmanivou chuť a křupavou konzistenci
- jsou vhodnější alternativou smažených bramborových chipsů
- díky bílkovinám přispívají k růstu a ochraně svalové hmoty
- obsažené bílkoviny podporují udržení zdravých kostí
- hodí se kdykoliv během dne
- ideální pochoutka k televizi
- jsou vhodné pro vegany
Složení
Příchuť mořská sůl: Rýžová mouka 33%, cizrnová mouka 29%, dehydrované brambory 10%, hrachový protein 9%, mořská sůl 7% (maltodextrin, mořská sůl 20,5%, nerafinovaný třtinový cukr, kvasnicový extrakt, slunečnicový olej), bramborový škrob 6%, slunečnicový olej 6%.Příchuť paprika: Rýžová mouka 34%, cizrnová mouka 29%, dehydrovaný brambor 10%, hrachový protein 9%, bramborový škrob 6%, paprikové koření 6% (paprika 29%, maltodextrin, sůl, cukr, cibule, kvasnicový extrakt, rajče, paprikový extrakt, koření), slunečnicový olej 6%.
Příchuť chilli a limetka: Rýžová mouka 33%, cizrnová mouka 29%, dehydrovaný brambor 10%, hrachový protein 9%, sladké chilli a limetkové koření 7% (cukr, sůl, rajčata, maltodextrin, limetka 10%, cibule, paprika, extrakt z droždí, citronový extrakt, kajenské koření, česnek, slunečnicový olej, kmínový extrakt), bramborový škrob 6%, slunečnicový olej 6%.
Tabulka nutričních hodnot
| Nutriční hodnoty (příchuť mořská sůl) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1700 kJ / 401 kcal |
| Tuky | 7,5 g |
| z toho nasycené tuky | 0,7 g |
| Sacharidy | 63 g |
| z toho cukry | 2 g |
| Vláknina | 3,1 g |
| Bílkoviny | 21 g |
| Sůl | 3 g |
| Nutriční hodnoty (příchuť paprika) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1700 kJ / 403 kcal |
| Tuky | 9,4 g |
| z toho nasycené tuky | 0,9 g |
| Sacharidy | 59 g |
| z toho cukry | 2,1 g |
| Vláknina | 6,5 g |
| Bílkoviny | 21 g |
| Sůl | 2,37 g |
| Nutriční hodnoty (příchuť chilli a limetka) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1685 kJ / 400 kcal |
| Tuky | 8,5 g |
| z toho nasycené tuky | 0,7 g |
| Sacharidy | 60 g |
| z toho cukry | 3,8 g |
| Vláknina | 4 g |
| Bílkoviny | 21 g |
| Sůl |
3,11 g |
Upozornění
Skladujte v suchu a mimo přímého slunečního záření při teplotě do 25 °C.Parametry produktu
| Hmotnost | 100 - 1500 g |
Odpovědný subjekt v EU: GymBeam GmbH Unter den Linden 21, 10117 Berlin, Germany, email: info@gymbeam.de
Dodání produktu GymBeam Proteinové čipsy 7 x 40 g
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu GymBeam Proteinové čipsy 7 x 40 g
E-shopKdy zboží odešleme?
|
ProdejnaKdy bude připraveno?
|
|
|---|---|---|
| chilli a limetka | 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
| mořská sůl | 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
| paprika | 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Jihočeské Jerky Krůtí 20g

Jihočeské Jerky Hovězí 20g

Eurovo Service Tekuté vaječné bílky 1000g

Jihočeské Jerky Zvěřinové 20g

LennyLarry's Complete cookie 113g

Extrifit Protein Break! 90g

Extrifit Protein Pudding Isolate 30g

Weider Protein Cookie 90g

Extrifit Protein Break! 900g
- Dárek

Amix Mr.Poppers High Protein Musli 500g

Mars MilkyWay HiProtein Bar 50g

GymBeam Proteinový Mug Cake Mix 500 g

Näno Supps Protein Pops 38g

Amix Mr.Poppers Protein Crepes 520g

GreenFood Proteinové palačinky 500g

GymBeam Proteinové palačinky Pancake Waffle M...
Expedice: 1-2 pracovní dny
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby
Dárek k objednávce za 1 Kč!
Dárek k objednávce můžete získat při nákupu nad částku 500 Kč.
Aktuální seznam nabízených dárků najdete zde.