GymBeam Tapiokové perly 500 g
Tapiokové perly sú biele guľôčky vyrobené zo škrobu hľúz manioku jedlého. Neobsahujú lepok a sú vhodné aj pre vegánov. Patrí k skvelým zdrojom komplexných sacharidov. Navyše sú bez cukru, tukov či iných umelých látok. Nemajú výraznú chuť, a preto sú veľmi obľúbené ako… zobraziť celý popis
| Kód produktu: | S3482407 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
GymBeam
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
3,29 € s DPH Cena bez DPH 2,94 € |
GymBeam Tapiokové perly 500 g
Tapiokové perly - bezlepkový zdroj komplexných sacharidov, z ktorého vykúzlite lahodné dezerty
Tapiokové perly sú veľmi obľúbeným zdrojom komplexných sacharidov medzi milovníkmi zdravého životného štýlu, ktorí radi skúšajú neobvyklé suroviny. Ide o biele guľôčky vyrobené zo škrobu hľúz manioku jedlého. Neobsahujú cukor, tuk ani iné umelé sladidlá či prídavné látky. Tapiokové perly sú známe najmä v ázijskej kuchyni, kde majú naozaj všestranné použitie a sú súčasťou populárnych Bubble Tea.
Keďže nemajú žiadnu výraznú chuť, pridávajú sa do omáčok alebo polievok ako výživné zahusťovadlo. Nestratia sa však ani v rôznych iných fitness receptoch, kde napríklad tvoria základ dezertov, najmä pudingov. Niekto ich dokonca má rád ako náhradu ryže. Neobsahujú lepok a navyše sú vhodné aj pre vegánov.
Tapiokové perly a ich výhody
- biele guľôčky zo škrobu hľúz manioku jedlého
- neobsahujú cukor, tuk ani iné umelé sladidlá
- sú známe z ázijskej kuchyne a majú všestranné použitie
- neobsahujú lepok
- patria k obľúbeným zdrojom komplexných sacharidov
- pridávajú sa ako zahusťovadlo do omáčok a polievok
- poslúžia ako základ pudingov
- sú vhodné aj pre vegánov
Zloženie
Škrob z hľúz manioku jedlého (Manihot esculenta).
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1485 kJ/ 350 kcal |
| Tuky | 0,5 g |
| z toho nasýtené tuky | 0,1 g |
| Sacharidy | 86 g |
| z toho cukry | 0,5 g |
| Bielkoviny | 0,5 g |
| Soľ | 0,10 g |
Upozornenie
Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Zodpovedný subjekt v EÚ: GymBeam GmbH Unter den Linden 21, 10117 Berlin, Germany, email: info@gymbeam.de
Dodanie produktu GymBeam Tapiokové perly 500 g
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu GymBeam Tapiokové perly 500 g
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

GymBeam Mix prírodných orechov 500 g

GymBeam Olúpané pistácie 500 g

GymBeam Študentský mix (VÝPREDAJ)
- Výpredaj
- Skladom

GymBeam Študentský mix
- Skladom

GymBeam Nutty Mix s jahodami 300 g

GymBeam Kešu orechy 1000 g

GymBeam Mandle 500 g

Grizly Mandle v mliečnej čokoláde so škoricou...

Life Like Kešu paprika 200g

GymBeam Údené mandle 500 g

GymBeam Pekanové orechy 500 g

GymBeam Pistácie 500 g

Life Like Kešu chilli 200g

Life Like Kešu chilli limetka 200g

Life Like Pistácie solené 200g

GymBeam Kešu orechy 500 g
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby
Darček k objednávke za 0,05 €!
Darček k objednávke môžete získať pri nákupe nad sumu 500 €.
Aktuálny zoznam ponúkaných darčekov nájdete tu.