GymBeam Údené mandle 500 g
Údené mandle sú lahodnou pochúťkou, ktorá spája jemnú chuť mandlí a výrazné dymové aroma. To z nich robí ideálny snack pre všetkých milovníkov slaných pochutín. Poslúžia ako alternatíva chipsov alebo krekrov. Môžete si ich vychutnať samostatne, ale sú tiež ideálne ako súčasť… zobraziť celý popis
| Kód produktu: | S3397481 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
GymBeam
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
10,23 € s DPH Cena bez DPH 9,13 € |
GymBeam Údené mandle 500 g
Údené mandle - lahodný snack s dymovým aromom, ktorý si môžete vychutnať samostatne alebo ako súčasť obložených misiek
Údené mandle potešia všetkých milovníkov slaných snackov, ktorí radi objavujú nové pochúťky. Spájajú v sebe jemnú chuť chrumkavých mandlí a výrazné dymové aroma. Bez problémov tak dokážu nahradiť chipsy, krekry alebo iné slané pochutiny. Môžete si ich vychutnať samostatne, ale skvele poslúžia aj ako doplnok napríklad k rôznym syrom.
Dajú sa tiež servírovať ku slávnostnej mise počas oslavy či večierku alebo si s nimi môžete spríjemniť akékoľvek posedenie doma alebo s priateľmi. Sú navyše lahodným zdrojom zdravých tukov, bielkovín a vlákniny. Ak milujete slané pochutiny, údené mandle tak môžu byť presne to, čo hľadáte.
V prípade, že by ste radi ochutnali mandle aj v iných variáciách, vyskúšajte napríklad naše blanšírované, klasické či mandle v horkej čokoláde.
Údené mandle a ich výhody
- sú neodolateľný snack, ktorý zaháňa chute na slané pochutiny
- spájajú v sebe jemnú chuť mandlí a výrazné dymové aroma
- poslúžia ako alternatíva chipsov, krekrov a podobne
- môžete ich servírovať ku slávnostnej mise počas osláv
- spríjemnia každé posedenie doma či s priateľmi
- sú lahodným zdrojom zdravých tukov, bielkovín a vlákniny
- potešia všetkých milovníkov slaných snackov
Zloženie
Mandle, dymové aroma SF-008, rastlinné tuky (palmový olej, slnečnicový olej).
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2602 kJ/ 630 kcal |
| Tuky | 55,7 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 5 g |
| Sacharidy | 7,7 g |
| z toho cukry | 5,3 g |
| Vláknina | 9,6 g |
| Bielkoviny | 19,6 g |
| Soľ | 1,85 g |
Upozornenie
Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Alergény sú vyznačené v zložení tučne. Môže obsahovať stopy lepku, arašidov, sóje a sezamu.
Zodpovedný subjekt v EÚ: GymBeam GmbH Unter den Linden 21, 10117 Berlin, Germany, email: info@gymbeam.de
Dodanie produktu GymBeam Údené mandle 500 g
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu GymBeam Údené mandle 500 g
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

GymBeam Mix prírodných orechov 500 g

GymBeam Olúpané pistácie 500 g

GymBeam Študentský mix (VÝPREDAJ)
- Výpredaj
- Skladom

GymBeam Študentský mix
- Skladom

GymBeam Nutty Mix s jahodami 300 g

GymBeam Kešu orechy 1000 g

GymBeam Mandle 500 g

GymBeam Tapiokové perly 500 g

Grizly Mandle v mliečnej čokoláde so škoricou...

Life Like Kešu paprika 200g

GymBeam Pekanové orechy 500 g

GymBeam Pistácie 500 g

Life Like Kešu chilli 200g

Life Like Kešu chilli limetka 200g

Life Like Pistácie solené 200g

GymBeam Kešu orechy 500 g
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby
Darček k objednávke za 0,05 €!
Darček k objednávke môžete získať pri nákupe nad sumu 500 €.
Aktuálny zoznam ponúkaných darčekov nájdete tu.