Juhočeské Jerky Morčacie 20g
| Kód produktu: | S3740585 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Jihočeské Jerky
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
od 2,05 € s DPH Cena bez DPH 1,83 € |
Juhočeské Jerky Morčacie 20g
ZLOŽENIE:
obsahuje:
Natur: Morčacie mäso, morská soľ (na 100g výrobku bolo použité 235g surového morčacieho mäsa).
S korením: Morčacie mäso, morská soľ, korenie (na 100g výrobku bolo použité 235g surového morčacieho mäsa).
DÁVKOVANIE:
Užívajte podľa potreby
UPOZORNENIE
Skladujte v suchu a tme (+5C + 30C).
Spotrebujte do 48 hodín po otvorení.
Biely povlak nie je na závadu kvality.
Absorbér kyslíka vo vnútri obalu nie je určený na požitie!
Upozornenie na alergény: Tento produkt môže obsahovať stopy orechov, arašidov, rýb, sezamu, vajec, lepku, kôrovcov, orechov a zvyšky škrupinových plodov.
Upozornenie pre alergikov: Alergény sú vyznačené tučne v zložení produktu.
Priemerné nutričné informácie natur
| - | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1050 kJ (12.5%*) |
| Bielkoviny - proteíny | 49 g (98%*) |
| Tuky | 5,5 g (7.9%*) |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,3 g (6.5%*) |
| Soľ | 2,8 g (46.7%*) |
Priemerné nutričné informácie s korením
| - | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1050 kJ (12.5%*) |
| Bielkoviny - proteíny | 49 g (98%*) |
| Tuky | 5,5 g (7.9%*) |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 1,3 g (6.5%*) |
| Soľ | 2,8 g (46.7%*) |
Parametre produktu
| Hmotnosť |
1 - 100 g |
Zodpovedný subjekt v EÚ: Jihočeské Jerky s.r.o. Mostky 4, 38241 Kaplice Jihočeský kraj, eshop@jihoceskejerky.cz
Dodanie produktu Juhočeské Jerky Morčacie 20g
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Juhočeské Jerky Morčacie 20g
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|
|---|---|---|
| Natur | 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
| S pepřem | 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Juhočeské Jerky Hovädzie 20g

Eurovo Service Tekuté vaječné bielky 1000g

Juhočeské Jerky Zverinové 20g

LennyLarry's Complete cookie 113g

Extrifit Protein Break! 90g

Extrifit Protein Pudding Isolate 30g

Weider Protein Cookie 90g

Extrifit Protein Break! 900g
- Darček

Amix Mr.Poppers High Protein Musli 500g

Mars MilkyWay HiProtein Bar 50g

GymBeam Proteinový Mug Cake Mix 500 g

Näno Supps Protein Pops 38g

Amix Mr.Poppers Protein Crepes 520g

GreenFood Proteínové palacinky 500g

GymBeam Proteínové palacinky Pancake Waffle M...

Amix Nutrition Protein Crepes 520g
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby
Darček k objednávke za 0,05 €!
Darček k objednávke môžete získať pri nákupe nad sumu 500 €.
Aktuálny zoznam ponúkaných darčekov nájdete tu.