Life Like Kešu krém 300g
| Kód produktu: | S3448139 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Life Like
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
6,93 € s DPH Cena bez DPH 6,19 € |
Life Like Kešu krém 300g
Vzhľadom na súčasné opatrenia EÚ nám legislatíva neumožňuje podať vám detailnejší popis výhod tohto produktu, tak ako to bolo možné skôr, odporúčame nahliadnuť do odbornej literatúry či na internetové stránky. Obe zdroje ponúkajú dostatok dostupných informácií o aktívnych látkach obsiahnutých v tomto produkte.
ZLOŽENIE:
obsahuje: 100% kešu orechy pražené nasucho
DÁVKOVANIE:
Užívajte podľa potreby
UPOZORNENIE
- Nevystavujte slnečnému žiareniu.
- Skladujte do teploty 25 °C a relatívnej vlhkosti 70%.
- Po otvorení spotrebujte do 14 dní.
- Minimálna trvanlivosť do: viz. spodná časť obalu.
- Alergény sú zvýraznené tučne.
- Usadenina oleja na povrchu je prirodzený jav, stačí krém premiešať.
Upozornenie na alergény: Tento produkt môže obsahovať stopy orechov, arašidov, rýb, sezamu, vajec, lepku, korýšov, orechov a zvyšky škrupinových plodov.
Priemerné nutričné informácie
| - | na 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 2403 kJ (28.6%*) |
| Energetická hodnota | 574 kCal (28.7%*) |
| Bielkoviny - proteíny | 15,3 g (30.6%*) |
| Sacharidy | 32,7 g (12.6%*) |
| z toho cukry | 5 g (5.6%*) |
| Tuky | 46,4 g (66.3%*) |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 9,2 g (46%*) |
| Vláknina | 3 g |
| Soľ | 0,1 g (1.7%*) |
Zodpovedný subjekt v EÚ: LIFELIKE food s.r.o Na vyhlídce 26 , Moravany , 66448, lifelike@email.cz
Dodanie produktu Life Like Kešu krém 300g
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Life Like Kešu krém 300g
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Mixitella Premium nocciola 300g

Ostrovit Creametto slaný karamel 350g

GymBeam 100% Mandľové maslo 340 g

GymBeam Pistáciové maslo 340 g

Grizly Arašidový krém 100% 500g

LifeLike Arašídovo kokosový krém 300g

Big Boy Big Bueno Zero 220g

BigBoy Big Rafael zero 220g

Big Boy Big Bueno 220g

Grizly Arašidový krém chrumkavý 100% 500g

Grizly Arašidový krém slaný karamel 500g

GymBeam Kešu maslo 340 g

GymBeam Arašidové maslo s kokosom 340 g

Ostrovit Creametto chocolate 350g

Big Boy Arašidový krém 1000g

Big Boy Snehové pohladenie 2-pack 420g
- Skladom
- Darček
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby
Darček k objednávke za 0,05 €!
Darček k objednávke môžete získať pri nákupe nad sumu 500 €.
Aktuálny zoznam ponúkaných darčekov nájdete tu.