Cattara Vzduchová pumpa 230V
| Kód produktu: | S3292891 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
Cattara
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
10,44 € s DPH Cena bez DPH 8,63 € |
Cattara Vzduchová pumpa 230V
Pumpu je možné použiť ako na nafukovanie, tak aj na vyfukovanie. Spolu so zariadením je dodávaný aj adaptér, respektíve multiadaptér s tromi koncovkami pre rôzne nafukovacie otvory.
Príkon pumpy 150W je zabezpečený napájaním na 230V, zabezpečujúcim prietok vzduchu o objeme 250L/min.
| Technické údaje | |
|---|---|
| Napájanie | 230V |
| Príkon | 150 W |
| Prietok vzduchu | 250 L/min |
| Max. doba chodu | 20 min. |
| Rozmery | 12,5 x 10 x 11 cm |
| Nástavce | špička, 15, 20 mm |
| Dĺžka prívodného kábla | 165 cm |
Dodanie produktu Cattara Vzduchová pumpa 230V
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Cattara Vzduchová pumpa 230V
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Intex Samolepiace záplaty 59631

Bravo 4L ALU R.E.D pumpa
- Darček

Flextail Batériové fúkač MAX Pump 2 Pro
- Skladom
- Darček

Intex Ručná pumpa DOUBLE QUICK III

Intex Double Quick III ručná pumpa

Star 8 - 20psi 2025 pumpa
- Skladom
- Darček

Flextail Batériové fúkač TINY Pump 2X IBA Ora...
- Výpredaj
- Skladom
- Darček

Flextail Batériové fúkač TINY Pump 2X
- Skladom
- Darček

McNETT Lepidlo AQUASURE 28g

Bravo 4L pumpa
- Darček

Intex Pumpa ručná dvojčinná DOUBLE QUICK II. ...

Sada lepenia Extreme fix

Aqua Marina 12V 16psi pumpa
- Doprava zadarmo
- Skladom
- Darček

Aqua Marina 12V 16psi pumpa (VÝPREDAJ)
- Výpredaj
- Skladom
- Darček

Bravo Manometer IBA Typ B - bajonetový pre Br...
- Výpredaj
- Skladom

Bravo Manometer
- Skladom
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby
Darček k objednávke za 0,05 €!
Darček k objednávke môžete získať pri nákupe nad sumu 500 €.
Aktuálny zoznam ponúkaných darčekov nájdete tu.