RULE ONE Roar pre-workout 285g
| Kód produktu: | S4570958 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
RULE ONE
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
389 Kč s DPH Cena bez DPH 347,32 Kč |
RULE ONE Roar pre-workout 285g
Rule 1 Roar pre-workout v bodech:
- Energie a soustředění: Kofein z čaje a kávy spolu s tyrosinem vás udrží ve střehu a připravené na výkon.
- Podpora výkonu: Kreatin, beta-alanin, taurin a betain vám pomohou zvládnout i ty nejnáročnější série.
- Pump efekt: Citrulin a arginin zajišťují lepší prokrvení svalů a silnější pump.
- Hydratace a regenerace: Elektrolyty (350 mg) a osvěžující příchutě vás udrží hydratované a připravené k dalšímu opakování.
- 5 výjimečných příchutí
- Podpora energie, výdrže a koncentrace
- Plná transparentnost složení
- Navrženo tak, aby slabé tréninky patřily minulosti
Doporučené denní dávkování Rule 1 Roar pre-workout:
- Smíchejte 1 odměrku s 250-350 ml studené vody a užijte 30-45 minut před tréninkem. Nepřekračujte 2 dávky během 24 hodin.
Nutriční hodnoty Roar pre-workout 285g - Divoké hrozny:
| - | v 9-10g |
| Energetická hodnota | 25 kcal |
| Sacharidy | 1 g |
| Vitamin C | 250 mg |
| Vitamin B6 | 3 mg |
| Vitamin B12 | 35 mcg |
| Chlorid | 185 mg |
| Sodík | 80 mg |
| Draslík | 95 mg |
| L-Citrulline | 2 g |
| CarnoSyn® Beta-Alanine | 1,2 g |
| Creatine Monohydrate | 1 g |
| Taurine | 1 g |
| L-Arginine | 500 mg |
| Electrolyte Blend | 350 mg |
| Caffeine | 175 mg |
| L-Tyrosine | 120 mg |
| Betaine Anhydrous | 100 mg |
Složení:
L-citrulin, CarnoSyn® beta-alanin, kreatin monohydrát, taurin, L-arginin, elektrolytový komplex (chlorid sodný, chlorid draselný, citronan draselný, oxid hořečnatý), kofein (z extraktu zelené kávy a čajových listů), L-tyrosin, bezvodý betain, přírodní a umělá aromata, kyselina citronová, kyselina jablečná, oxid křemičitý, sukralóza, acesulfam draselný, barviva podle příchuti.
Alergeny:
Neobsahuje. Obsahuje kofein.
Parametry produktu
| Forma užívání | Sypké |
Dodání produktu RULE ONE Roar pre-workout 285g
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu RULE ONE Roar pre-workout 285g
E-shopKdy zboží odešleme?
|
ProdejnaKdy bude připraveno?
|
|
|---|---|---|
| Divoké hrozny | 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Extrifit Agrezz 20,8g POUZE Ananas, Mango (VÝ...
- Výprodej
- Skladem

Extrifit Agrezz 20,8g
- Skladem

Amix Pro Series CellUP PreWorkout Drink 500ml

Bodyflex Kick Ass pre workout 450g
- Dárek

Redcon1 Total War 441g
- Dárek

Amix Pro Series GPLC Nitric Oxide Booster 90 ...

Za hranicí fitness No Caffeine Pre-Workout 46...
- Dárek

GymBeam Men‘s Force Pre-Workout 420 g
- Skladem

GymBeam Men‘s Force Pre-Workout 420 g POUZE l...
- Výprodej
- Skladem

Amix Pro Series MIX CellUp Pre-Workout Shot 2...
- Dárek

Fitness Authority Xtreme Napalm Pre-Contest P...
- Dárek

Dorian Yates Blood and Guts 380g
- Dárek

Kevin Levrone Shaaboom Pump 385g
- Dárek

Nutrend N1 PRE-WORKOUT 255g

Amix Nutrition CellUp 60ml

Kevin Levrone Anabolic On Stage Pump 313g
- Dárek
Expedice: 1-2 pracovní dny
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby
Dárek k objednávce za 1 Kč!
Dárek k objednávce můžete získat při nákupu nad částku 500 Kč.
Aktuální seznam nabízených dárků najdete zde.