Shimano 6-kolesové MF-TZ510 14-28 zubov, strieborné/čierne, v krabičke
| Kód produktu: | S3669891 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
SHIMANO
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
14,55 € s DPH Cena bez DPH 12,02 € |
Shimano 6-kolesové MF-TZ510 14-28 zubov, strieborné/čierne, v krabičke
• pastorky 14-28 (14 - 16 - 18 - 21 - 24 - 28) zubov
• tvarovanie pastorkov Hyperglide**
• kompatibilita so Shimano SIS* prehadzovačmi, radením 6 rýchlostí
• lepšia odolnosť proti korózii v porovnaní s MF-TZ500-6
• kompatibilita s reťazami Shimano HG
• demontáž stahovákom Shimano SIS* TL-FW30
• montážne a servisné balenie (OEM)
SIS* - Shimano index systém
Hyperglide** - typicky tvarované pastorky Hyperglide (HG) obsahujú špeciálne zoradené
náběžné hrany a profily zubov zlepšujúce vedenie reťaze pri radení.
Zaručujú rýchlu a presnú zmenu prevodov.
návod používateľa tohto komponentu nájdete na:
http://si.shimano.com
| Technická špecifikácia |
| RÁMOVÁ SADA | |
|---|---|
| RÁM | Aluminium T6101 hydroformed, low step, integrované uloženie batérie zo spodku. |
| HLAVOVÉ ZLOŽENIE | STORM A-head 1 1/8" |
| VIDLICA/ZDVIH | SR Suntoru NEX E25 C DS , 63 mm, QLC2 Ø15mm |
| E-BIKE | |
| E-BIKE SYSTÉM | Bafang |
| MOTOR | Bafang M510 stredový, 250W |
| BATÉRIA | LG, 720 Wh, 36V |
| DISPLEJ | Bafang DP C244.CAN |
| NABÍJAČKA | Bafang CHG C01.2A.EN |
| POHON | |
| POČET PREVODOV | 1×10, 38×11-34 zubov |
| RADENIE | Shimano Deore SL-6000 |
| PREHADZOVAČKA | Shimano Deore RD-M6000 |
| KĽUKY | Bafang Alu 38 zubov |
| KAZETA | Shimano CS-HG500-10, 11-34 zubov |
| STREDOVÉ ZLOŽENIE | súčasť motora |
| REŤAZ | KMC E10S |
| PEDÁLE | FP-831 |
| KOMPONENTY | |
| RIADIDLÁ | UNO city Alu 680mm |
| PREDSTAVEC | Uno Alu A-h nastaviteľný |
| GRIPY | Herrmans ergo |
| BRZDY (P/Z) | hydraulické Shimano MT-201, kotúč Ø180/Ø180 mm |
| SEDLO | Selle Royal gel look-in |
| SEDLOVKA | Uno Alu odpružená Ø 30,9 mm |
| ZAPLETANÉ KOLÁ | |
| PREDNÝ NÁBOJ | Shimano DH-E391TR, 100/Ø15mm |
| ZADNÝ NÁBOJ | Shimano DH-919TF |
| RÁFKY | Storm Aluminium, 32 dier, 622, eloxované čierne, dvojstenné s nerez nitmi |
| PNEUMATIKY | CST Platinum-e, 28x2,15, reflexné |
| DRÔTY | eloxované čierne |
Parametre produktu
| Najväčší pastorek - zuby | 28 zubov |
Dodanie produktu Shimano 6-kolesové MF-TZ510 14-28 zubov, strieborné/čierne, v krabičke
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Shimano 6-kolesové MF-TZ510 14-28 zubov, strieborné/čierne, v krabičke
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Shimano 8-kazeta CS-HG31 11-32 zubov, čierna,...

Shimano 7-kolesové MF-TZ500 14-28 zubov, hned...

Shimano 10-kazeta CS-HG50 Deore 11-36 zubov
- Darček

Microshift 8-kazeta Acolyte CS-H083 12-46 zub...
- Darček

Ventura TZ 13-28 skrutkovacie sedemkoliesko

TK 91 Kazeta 9-pastorkov 11-36z, chróm

Shimano 9-kazeta CS-HG200 11-36 zubov

Shimano 8-kazeta CS-HG41 11-34 zubov Megarang...
- Skladom

Shimano 10-kazeta CS-HG500 Deore 11-34 zubov
- Darček

Shimano 9-kazeta CS-HG400 11-36 zubov

Shimano 8-kazeta CS-HG31 11-34 zubov Megarang...

S-ride CS-M300 11-42Z Kazeta deväťkolo
- Darček

Microshift 10-kazeta Advent X CS-H104 11-48 z...
- Darček

Shimano 10-kazeta CS-LG300 11-48 zubov Cues, ...
- Výpredaj
- Skladom
- Darček

Shimano HG-400 11-40 osmokol
- Darček

Shimano 8-kazeta CS-HG400 11-40 zubov, strieb...
- Darček
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby
Darček k objednávke za 0,05 €!
Darček k objednávke môžete získať pri nákupe nad sumu 500 €.
Aktuálny zoznam ponúkaných darčekov nájdete tu.