Shimano brzdový kotúč XTR RT-MT900 180mm Center lock, Ice technology, v krabičke
| Kód produktu: | S3675091 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
SHIMANO
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
58,23 € s DPH Cena bez DPH 48,12 € |
Shimano brzdový kotúč XTR RT-MT900 180mm Center lock, Ice technology, v krabičke
• nemenné brzdné vlastnosti vždy, keď je potrebné znížiť rýchlosť vďaka chladivému účinku ICE TECHNOLOGY FREEZA
• Ice Technológia = lepšie chladenie
• priemer 180mm
• trojvrstvová sendvičová štruktúra ( nerezová oceľ/Al zliatina/nerezová oceľ)
• dvojdielne prevedenie pre vyššiu tuhosť a nízku hmotnosť
• Systém Center lock*
• Centerlock Disk nie je kompatibilný s konvenčným diskovým rotorom (6 dier)
• montáž na náboje pomocou ozubenia a externej matice Lock-ring
• vhodný pre predný aj zadný náboj / brzdu
• kompatibilný iba s diskovými nábojmi, ktoré majú systém Center lock*
• upevnenie zvyšuje presnosť a tuhosť a tým samozrejme brzdný účinok
• vrátane závernej matice Lock-ring (externá matica)
• balené v krabičke
*Center lock - patentovaný systém upevnenia brzdového kotúča pomocou drážkovaného spoja a poistnej matice
- zjednodušuje a urýchľuje montáž i demontáž
- zvyšuje presnosť a tuhosť a tým aj účinnosť brzdenia
návod na použitie tohto komponentu nájdete na:
http://si.shimano.com
| Technická špecifikácia |
| RÁMOVÁ SADA | |
|---|---|
| RÁM | Aluminium T6101 hydroformed, low step, integrované uloženie batérie zo spodku. |
| HLAVOVÉ ZLOŽENIE | STORM A-head 1 1/8" |
| VIDLICA/ZDVIH | SR Suntoru NEX E25 C DS , 63 mm, QLC2 Ø15mm |
| E-BIKE | |
| E-BIKE SYSTÉM | Bafang |
| MOTOR | Bafang M510 stredový, 250W |
| BATÉRIA | LG, 720 Wh, 36V |
| DISPLEJ | Bafang DP C244.CAN |
| NABÍJAČKA | Bafang CHG C01.2A.EN |
| POHON | |
| POČET PREVODOV | 1×10, 38×11-34 zubov |
| RADENIE | Shimano Deore SL-6000 |
| PREHADZOVAČKA | Shimano Deore RD-M6000 |
| KĽUKY | Bafang Alu 38 zubov |
| KAZETA | Shimano CS-HG500-10, 11-34 zubov |
| STREDOVÉ ZLOŽENIE | súčasť motora |
| REŤAZ | KMC E10S |
| PEDÁLY | FP-831 |
| KOMPONENTY | |
| RIADIDLÁ | UNO city Alu 680mm |
| PREDSTAVEC | Uno Alu A-h nastaviteľný |
| GRIPY | Herrmans ergo |
| BRZDY (P/Z) | hydraulické Shimano MT-201, kotúč Ø180/Ø180 mm |
| SEDLO | Selle Royal gel look-in |
| SEDLOVKA | Uno Alu odpružená Ø 30,9 mm |
| ZAPLETANÉ KOLA | |
| PREDNÝ NÁBOJ | Shimano DH-E391TR, 100/Ø15mm |
| ZADNÝ NÁBOJ | Shimano DH-919TF |
| RÁFKY | Storm Aluminium, 32 dier, 622, eloxované čierne, dvojstenné s nerez nitmi |
| PNEUMATIKY | CST Platinum-e, 28x2,15, reflexné |
| DRÔTY | eloxované čierne |
Parametre produktu
| Priemer kotúča |
180 mm |
| Uchytenie kotúča |
CL - CenterLock |
Dodanie produktu Shimano brzdový kotúč XTR RT-MT900 180mm Center lock, Ice technology, v krabičke
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Shimano brzdový kotúč XTR RT-MT900 180mm Center lock, Ice technology, v krabičke
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Shimano brzdový kotúč Altus SM-RT30 160mm Cen...

Shimano matica pre kotúč Center lock SM-HB20 ...

Max1 matica pre kotúč Center Lock pre vonkajš...

Max1 matica pre kotúč Center Lock pre vnútorn...

Shimano brzdový kotúč RT-CL900 140mm Center l...
- Darček

Shimano brzdový kotúč Altus SM-RT30 180mm Cen...
- Skladom

Force Kotouč brzdový Force-4 140 mm, 6 děr, s...
- Výpredaj
- Skladom

Force Brzdový kotúč Force-4 140 mm, 6 dier, s...
- Skladom

Shimano SMRT66 160mm 6-DIER kotúč brzdy
- Skladom

SHIMANO Kotúč brzdový SH SMRT66, 6 dier 180mm
- Skladom
- Darček

Shimano brzdový kotúč Tourney TX SM-RT10 180m...

Max1 brzdový kotúč 160 mm

Shimano brzdový kotúč SM-RT26S 160mm 6 dier

Shimano SMRT70 160mm Centerlock kotúč brzdy
- Darček

Shimano brzdový kotúč Deore XT SM-RT76 203mm ...
- Darček

Shimano brzdový kotúč Deore SM-RT56S 160mm 6 ...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby
Darček k objednávke za 0,05 €!
Darček k objednávke môžete získať pri nákupe nad sumu 500 €.
Aktuálny zoznam ponúkaných darčekov nájdete tu.