Shimano náboj disc SLX HB-M7110-B 32 dier Center lock 15 mm e-thru-axle 110 mm predný
| Kód produktu: | S3812909 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
SHIMANO
Zodpov. za vady:
2 roky
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
• boost rozmer 110 mm / 15 mm
• uchytenie kotúča Center lock
• pre upínak e-thru-axle
• pre výplet 32 dier
• konštrukcia - guľôčky, brúsené kužele, špičkové labyrintové tesnenia
• bez axle osi
• hmotnosť 166 gramov
• montážne a servisné balenie (OEM)
príručku používateľa tohto komponentu nájdete na:
http://si.shimano.com
Parametre produktu
| Typ brzdy |
Kotúčové |
| Počet dier |
32 |
| Umiestnenie na bicykli |
Predný |
Dodanie produktu Shimano náboj disc SLX HB-M7110-B 32 dier Center lock 15 mm e-thru-axle 110 mm predný
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Shimano náboj disc SLX HB-M7110-B 32 dier Center lock 15 mm e-thru-axle 110 mm predný
E-shopKedy tovar odošleme?
PredajňaKedy bude pripravený?
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:
RAPILOCK Adaptér - set 12x142/148 k detským v...
- Darček
Shimano náboj disc FH-MT410-B 32 dier Center ...
- Darček
RAPILOCK Adaptér - set 12x142mm k detským voz...
RAPILOCK Adaptér-set SUPERBOOST 12x148mm+k de...
M-wave Pegy PRO BMX FE 3/8" 110/38mm čierne
- Skladom
Velosteel Pastorek zakl. 17 z - torpedo
Max1 os zadná 12/178 mm, závit 1,5 čierna
Nexelo OSA Zadná Kompletná
Max1 rýchloupínacie ťahadlo zadné čierne
Max1 rýchloupínacie ťahadlo predné čierne
M-wave Pegy PRO BMX AL 14mm