Shimano náboj disc XT HB-M8110-B 32 děr Center Lock 15 mm e-thru-axle 110 mm přední v krabičce
| Kód produktu: | S3335365 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
SHIMANO
Odpov. za vady:
2 roky
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
• boost rozměr 110 / 15 mm
• uchycení kotouče Centerlock
• pro upínák e-thru-axle
• pro výplet 32 děr
• konstrukce - kuličky, broušené konusy, špičková labyrintová těsnění
• bez axle osy
• váha 160 gramů
• baleno v krabičce
příručku uživatele tohoto komponentu najdete na:
http://si.shimano.com
Parametry produktu
| Typ brzd | Kotoučové |
| Počet děr | 32 |
| Umístění na kole | Přední |
Dodání produktu Shimano náboj disc XT HB-M8110-B 32 děr Center Lock 15 mm e-thru-axle 110 mm přední v krabičce
Doba dodání produktu Shimano náboj disc XT HB-M8110-B 32 děr Center Lock 15 mm e-thru-axle 110 mm přední v krabičce
E-shopKdy zboží odešleme?
ProdejnaKdy bude připraveno?
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:
RAPILOCK Adaptér - set 12x142/148 k dětsk. vo...
- Dárek
Shimano náboj disc FH-MT410-B 32děr Center lo...
- Dárek
RAPILOCK Adaptér - set 12x142mm k dětským voz...
RAPILOCK Adaptér-set SUPERBOOST 12x148mm+k dě...
M-wave Pegy PRO BMX FE 3/8" 110/38mm černé
- Skladem
Velosteel Pastorek zakl. 17 z - torpedo
Max1 osa zadní 12/178 mm, závit 1,5 černá
Nexelo OSA Zadní Kompletní
Max1 rychloupínací táhlo zadní černé
Max1 rychloupínací táhlo přední černé
M-wave Pegy PRO BMX AL 14mm