SHIMANO Náboj přední SLX HBM7110B C.L. osa 110x15 32 děr
| Kód produktu: | S3408836 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
SHIMANO
Odpov. za vady:
2 roky
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
• délka osy 110 mm - BOOST provedení
• na osu E-Thru 15 mm
• k sadě SLX
• hmotnost: 158 g
• balení provedení v krabičce
Parametry produktu
| Typ brzd | Ráfkové |
| Počet děr | 32 |
| Umístění na kole | Přední |
Dodání produktu SHIMANO Náboj přední SLX HBM7110B C.L. osa 110x15 32 děr
Doba dodání produktu SHIMANO Náboj přední SLX HBM7110B C.L. osa 110x15 32 děr
E-shopKdy zboží odešleme?
ProdejnaKdy bude připraveno?
|---|---|
| 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:
RAPILOCK Adaptér - set 12x142/148 k dětsk. vo...
- Dárek
Shimano náboj disc FH-MT410-B 32děr Center lo...
- Dárek
RAPILOCK Adaptér - set 12x142mm k dětským voz...
RAPILOCK Adaptér-set SUPERBOOST 12x148mm+k dě...
M-wave Pegy PRO BMX FE 3/8" 110/38mm černé
- Skladem
Velosteel Pastorek zakl. 17 z - torpedo
Max1 osa zadní 12/178 mm, závit 1,5 černá
Nexelo OSA Zadní Kompletní
Max1 rychloupínací táhlo zadní černé
Max1 rychloupínací táhlo přední černé
M-wave Pegy PRO BMX AL 14mm