Sks hustilka Rookie XL čierna
| Kód produktu: | S3697826 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
SKS
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
11,44 € s DPH Cena bez DPH 9,45 € |
Sks hustilka Rookie XL čierna
Dĺžka: 227 mm
Maximálny tlak: 5 bar / 73 PSI
Hmotnosť: 120 g
| Technická špecifikácia |
| RÁMOVÁ SADA | |
|---|---|
| RÁM | Aluminium T6101 hydroformed, low step, integrované uloženie batérie zo spodku. |
| HLAVOVÉ ZLOŽENIE | STORM A-head 1 1/8" |
| VIDLICA/ZDVIH | SR Suntoru NEX E25 C DS , 63 mm, QLC2 Ø15mm |
| E-BIKE | |
| E-BIKE SYSTÉM | Bafang |
| MOTOR | Bafang M510 stredový, 250W |
| BATÉRIA | LG, 720 Wh, 36V |
| DISPLEJ | Bafang DP C244.CAN |
| NABÍJAČKA | Bafang CHG C01.2A.EN |
| POHON | |
| POČET PREVODOV | 1×10, 38×11-34 zubov |
| RADENIE | Shimano Deore SL-6000 |
| PREHADZOVAČKA | Shimano Deore RD-M6000 |
| KĽUKY | Bafang Alu 38 zubov |
| KAZETA | Shimano CS-HG500-10, 11-34 zubov |
| STREDOVÉ ZLOŽENIE | súčasť motora |
| REŤAZ | KMC E10S |
| PEDÁLY | FP-831 |
| KOMPONENTY | |
| RIADIDLÁ | UNO city Alu 680mm |
| PREDSTAVEC | Uno Alu A-h nastaviteľný |
| GRIPY | Herrmans ergo |
| BRZDY (P/Z) | hydraulické Shimano MT-201, kotúč Ø180/Ø180 mm |
| SEDLO | Selle Royal gel look-in |
| SEDLOVKA | Uno Alu odpružená Ø 30,9 mm |
| ZAPLETANÉ KOLA | |
| PREDNÝ NÁBOJ | Shimano DH-E391TR, 100/Ø15mm |
| ZADNÝ NÁBOJ | Shimano DH-919TF |
| RÁFKY | Storm Aluminium, 32 dier, 622, anodizované čierne, dvojstenné s nerez nitmi |
| PNEUMATIKY | CST Platinum-e, 28x2,15, reflex |
| DRÔTY | anodized black |
Parametre produktu
| Manometer - tlakomer |
Ne |
Dodanie produktu Sks hustilka Rookie XL čierna
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu Sks hustilka Rookie XL čierna
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|---|---|
| 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Force Bombička 16 g CO2 závitová
- Skladom

Cycplus Vzduchová pumpa A2
- Skladom
- Darček

Force Hustilka EASY DUO TELESKOP plast

Force Bombička 25 g CO2 závitová

M-WAVE AL FLEXI pumpa

Force Hustilka MANO BASIC DUO TELESKOP plast,...

M-wave Pumpa CO2 S Ventilom Regulovateľná

Cycplus Elektrická pumpa AS2 mini
- Skladom
- Darček

Cycplus Elektrická nafukovacia pumpička A8
- Skladom
- Darček

RULYT Malá pumpička Sulov set

Merco Handy pumpička strieborná
Velobel hustilka chrómovaná

NEXELO MINI VENTIL AV/DV pumpa

M-wave Beto CO2 Pumpa s ventilom nastaviteľná

Nexelo PUMPA AL

Nexelo Mini Plast pumpa
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby
Darček k objednávke za 0,05 €!
Darček k objednávke môžete získať pri nákupe nad sumu 500 €.
Aktuálny zoznam ponúkaných darčekov nájdete tu.