USN CreaTest 270g
CreaTest od USN je zásobárna Kreatinu pro Vaši výkonost během vysokorychlostního intenzivního tréninku. zobrazit celý popis
| Kód produktu: | S4193153 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
USN
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? Napište nám |
| Cena dnes: |
558 Kč s DPH Cena bez DPH 498,21 Kč |
USN CreaTest 270g
CreaTest je zásobárna Kreatinu pro Vaši výkonost během vysokorychlostního intenzivního tréninku. Createst navíc obsahuje vitamin B6 napomáhající k normálnímu energetickému metabolismu a zinek k udržení normální hladiny testosteronu v krvi. Bez obsahu lepku a laktózy.
Doporučené dávkování USN CreaTest:
- Rozpusťte 1 odměrku (9g) v 200ml vody. Konzumujte před, během nebo po tréninku.
Nutriční hodnoty USN CreaTest 270g - Miami Sunrise:
| - | v 9g |
| Energetická hodnota | 24 kJ |
| - | 6 kcal |
| Sacharidy | 1,4 g |
| - - -Z toho cukry | 0,2 g |
| Vláknina | 0,05 g |
| Hodnoty účinných látek | - |
| Vitamin B3 | 16 mg |
| Vitamin B6 | 0,70 mg |
| Vitamin D3 | 10u g |
| Selen | 55 ug |
| Zinek | 10 mg |
| Kreatin monohydrát | 5,0 g |
| - - -Z toho kreatin | 4,4 g |
| D-asparagová kyselina | 500 mg |
| Extrakt z-kořene Ashwaganda | 250 mg |
| Extrakt ze semen Piskavice řecké seno | 250 mg |
| Suchý extrakt z-kořene Maca | 100 mg |
Složení:
Kreatin monohydrát, Maltodextrin, Regulátor kyselosti (Kyselina citronová, Hydrogenuhličitan sodný, Kyselina jablečná), Aroma, Kyselina D-asparagová, Extrakt ze semen pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum L.), Extrakt z Ashwagandha (Withania somnifera), Přírodní aroma, Sladidla (Acesulfam-K, Sukralóza), Extrakt z Maca (Lepidium meyenii Walp), Barvivo (beta-karoten), Zahušťovadlo (Celulózová guma), Dihydrát citrátu zinečnatého, Vitamín B3 (Nikotinamid), Protispékavá látka (Oxid křemičitý), Vitamín D3 (Cholekalciferol), Vitamín B6 (Pyridoxin HCl), Seleničitan sodný.
Alergeny:
Může obsahovat stopy ořechů, mléka, sóji, lepku, vajec, ryb, korýšů a siřičitanů.
Parametry produktu
| Forma užívání | Sypké |
Výrobce: USN United Kingdom USN UK (LTD), Avon House, Buntsford Drive Bromsgrove,B60 4JE
Dodání produktu USN CreaTest 270g
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu USN CreaTest 270g
E-shopKdy zboží odešleme?
|
ProdejnaKdy bude připraveno?
|
|
|---|---|---|
| Miami Sunrise | 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

Musclesport Creatine ultra caps 800mg 100 kap...

Amix Performance Series Creatine Monohydrate ...
- Skladem

Extrifit Crea Monohydrate 400g
- Skladem

Prom-in Creatine HCL 240 kapslí

Amix Nutrition Creatine Monohydrate 500g

GymBeam Kreatin HCl 120 kaps
- Skladem

Amix Creatine Monohydrate 500g + 500g
- Dárek

GymBeam Kreatin TABS 1000mg 300 tab.
- Skladem

Penco Kreatin monohydrát 533g
- Dárek

Ostrovit Creatine monohydrate 500g

Kevin Levrone GOLD Creatine 300g

Extrifit Creatine Monohydrate Caps 180 kapslí
- Dárek

Amix Creatine Monohydrate 750mg 220 kapslí

Amix Pro Series Berberine HCl + GreenTea Dand...

ATP Creatine Monohydrate 555g

Amix Nutrition Creatine Monohydrate 1000g
- Dárek
Expedice: 1-2 pracovní dny
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby
Dárek k objednávce za 1 Kč!