USN Creatine Anabolic 5000 900g
| Kód produktu: | S4602687 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
USN
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? |
| Cena dnes: |
25,11 € s DPH Cena bez DPH 22,42 € |
USN Creatine Anabolic 5000 900g
Odporúčané dávkovanie USN Creatine Anabolic:
- Rozpusťte 1 odmerku (45g) v 300ml vody. Konzumujte 30-45 minút pred tréningom.
Nutričné hodnoty USN Creatine Anabolic 5000 900g - Čerešňa:
| - | v 100g |
| Energetická hodnota | 1456 kJ |
| - | 342 kcal |
| Sacharidy | 75 g |
| - - -Z toho cukry | 5,8 g |
| Soľ | 0,33 g |
| Obsah účinných látok | - |
| Horčík | 169 mg |
| Zinok | 5,56 mg |
| Kreatín | 6,7 g |
| Isoleucín | 2,8 g |
| Leucín | 5,6 g |
| Valín | 2,8 g |
Zloženie:
Maltodextrín, BCAA (vegan), kreatín-monohydrát, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, citrát horečnatý, chlorid sodný, sladidlo (sukralóza), citrát zinočnatý, farbivo - Červená repa.
Alergény:
Neobsahuje.
Nutričné hodnoty USN Creatine Anabolic 5000 900g - Pomaranč:
| - | v 100g |
| Energetická hodnota | 1456 kJ |
| - | 342 kcal |
| Sacharidy | 75 g |
| - - -Z toho cukry | 5,8 g |
| Soľ | 0,33 g |
| Obsah účinných látok | - |
| Horčík | 169 mg |
| Zinok | 5,56 mg |
| Kreatín | 6,7 g |
| Isoleucín | 2,8 g |
| Leucín | 5,6 g |
| Valín | 2,8 g |
Zloženie:
Maltodextrín, BCAA (vegan), kreatín-monohydrát, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), aróma, citrát horečnatý, chlorid sodný, sladidlo (Sukralóza), citrát zinočnatý, farbivo (Beta-karotén).
Alergény:
Neobsahuje.
Nutriční hodnoty USN Creatine Anabolic 5000 900g - Pomeranč:
| - | ve 100g |
| Energetická hodnota | 1456 kJ |
| - | 342 kcal |
| Sacharidy | 75 g |
| - - -Z toho cukry | 5,8 g |
| Sůl | 0,33 g |
| Obsah účinných látek | - |
| Hořčík | 169 mg |
| Zinek | 5,56 mg |
| Kreatin | 6,7 g |
| Isoleucin | 2,8 g |
| Leucin | 5,6 g |
| Valin | 2,8 g |
Složení:
Maltodextrin, BCAA (vegan), kreatin-monohydrát, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma, citrát hořečnatý, chlorid sodný, sladidlo (Sukralosa), citrát zinečnatý, barvivo (Beta-karoten).
Alergeny:
Neobsahuje.
Parametre produktu
| Forma užívania |
Sypké |
Výrobca: USN United Kingdom USN UK (LTD), Avon House, Buntsford Drive Bromsgrove,B60 4JE
Dodanie produktu USN Creatine Anabolic 5000 900g
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu USN Creatine Anabolic 5000 900g
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|
|---|---|---|
| Pomeranč | 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

GymBeam 100% Kreatín monohydrát 500g

Musclesport Creatine ultra caps 800mg 100 kap...

Amix Performance Series Creatine Monohydrate ...

GymBeam Mikronizovaný kreatín monohydrát (100...

Extrifit Crea Monohydrate 400g

Amix Nutrition Creatine Monohydrate 500g

Prom-in Creatine HCL 240 kapsúl

GymBeam Kreatin HCl 120 kaps

Amix Creatine Monohydrate 500g + 500g
- Darček

Penco Kreatín monohydrát 533g
- Darček

Ostrovit Creatine monohydrate 500g

Kevin Levrone GOLD Creatine 300g

Extrifit Creatine Monohydrate Caps 180 kapsúl
- Darček

ATP Creatine Monohydrate 555g

Ostrovit Supreme pure creatine monohydrate 50...

Amix Creatine Monohydrate 750mg 220 kapsúl
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby
Darček k objednávke za 0,05 €!
Darček k objednávke môžete získať pri nákupe nad sumu 500 €.
Aktuálny zoznam ponúkaných darčekov nájdete tu.