USN Creatine Anabolic 5000 900g
| Kód produktu: | S4602687 (ke komunikaci) |
| Výrobce: |
USN
|
|
Odpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrácení zboží: | |
| Expedice: | 1-2 pracovní dny |
| Dostupnost: | Ext. sklad |
| Garance fér ceny | Našli jste zboží levněji? |
| Cena dnes: |
611 Kč s DPH Cena bez DPH 545,54 Kč |
USN Creatine Anabolic 5000 900g
Doporučené dávkování USN Creatine Anabolic:
- Rozpusťte 1 odměrku (45g) v 300ml vody. Konzumujte 30-45 minut před tréninkem.
Nutriční hodnoty USN Creatine Anabolic 5000 900g - Pomeranč:
| - | ve 100g |
| Energetická hodnota | 1456 kJ |
| - | 342 kcal |
| Sacharidy | 75 g |
| - - -Z toho cukry | 5,8 g |
| Sůl | 0,33 g |
| Obsah účinných látek | - |
| Hořčík | 169 mg |
| Zinek | 5,56 mg |
| Kreatin | 6,7 g |
| Isoleucin | 2,8 g |
| Leucin | 5,6 g |
| Valin | 2,8 g |
Složení:
Maltodextrin, BCAA (vegan), kreatin-monohydrát, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma, citrát hořečnatý, chlorid sodný, sladidlo (Sukralosa), citrát zinečnatý, barvivo (Beta-karoten).
Alergeny:
Neobsahuje.
Parametry produktu
| Forma užívání | Sypké |
Výrobce: USN United Kingdom USN UK (LTD), Avon House, Buntsford Drive Bromsgrove,B60 4JE
Dodání produktu USN Creatine Anabolic 5000 900g
Toto zboží Vám můžeme dodat až domů nebo na výdejní místo. Nabízíme širokou nabídku způsobů přepravy za nízké ceny.Jste z okolí Zlína? Na naší prodejně (prodejna Zlín) si můžete předem objednané zboží vyzvednout a před samotným nákupem prohlédnout i vyzkoušet velikost (např. textil, obuv, brusle, apod.). Zboží doporučujeme předem objednat - ne vše máme na prodejně okamžitě skladem (zobrazit dostupnost produktu).
Doba dodání produktu USN Creatine Anabolic 5000 900g
E-shopKdy zboží odešleme?
|
ProdejnaKdy bude připraveno?
|
|
|---|---|---|
| Pomeranč | 1-2 pracovní dny | 1-2 pracovní dny |
Ostatní zákazníci si také prohlíželi:

GymBeam 100% Kreatin monohydrát 500g

Musclesport Creatine ultra caps 800mg 100 kap...

Amix Performance Series Creatine Monohydrate ...

GymBeam Mikronizovaný kreatin monohydrát (100...

Extrifit Crea Monohydrate 400g

Amix Nutrition Creatine Monohydrate 500g

Prom-in Creatine HCL 240 kapslí

GymBeam Kreatin HCl 120 kaps

Amix Creatine Monohydrate 500g + 500g
- Dárek

Penco Kreatin monohydrát 533g
- Dárek

Ostrovit Creatine monohydrate 500g

Kevin Levrone GOLD Creatine 300g

Extrifit Creatine Monohydrate Caps 180 kapslí
- Dárek

ATP Creatine Monohydrate 555g

Ostrovit Supreme pure creatine monohydrate 50...

Amix Creatine Monohydrate 750mg 220 kapslí
Expedice: 1-2 pracovní dny
Doručení na adresu:
Vyzvednutí na výdejním místě:
Možnosti platby
Dárek k objednávce za 1 Kč!