GymBeam Proteínové čipsy 7 x 40 g
Proteínové čipsy sú chrumkavý slaný snack, ktorý zapadne do vášho zdravého životného štýlu. Nie sú totiž vyprážané, ale nafúkané, vďaka čomu patria medzi vhodnejšie alternatívy zemiakových čipsov. Navyše sa môžu pochváliť aj vysokým obsahom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a… zobraziť celý popis
| Kód produktu: | S3492110 (pre komunikáciu) |
| Výrobca: |
GymBeam
|
|
Zodpov. za vady:
|
2 roky
|
| Vrátenie tovaru: | |
| Expedícia: | 1-2 pracovné dni |
| Dostupnosť: | Ext. sklad |
| Garancia fér ceny | Našli ste tovar lacnejšie? Napíšte nám |
| Cena dnes: |
10,64 € s DPH Cena bez DPH 9,50 € |
GymBeam Proteínové čipsy 7 x 40 g
Proteínové čipsy - chrumkavý snack s podmanivou chuťou a vysokým obsahom bielkovín
Proteínové čipsy sú chrumkavý snack, ktorý si môžete bez výčitiek vychutnať, kedykoľvek vás prepadne chuť na niečo dobré. Nie sú totiž vyprážané, ale nafúkané, a patria tak medzi vhodnejšie alternatívy klasických čipsov. Sú totiž vyrobené z ryžovej a cícerovej múky, sušených zemiakov a hráškového proteínu. Obsahujú tak poriadnu porciu rastlinných bielkovín, ktoré podporujú rast a udržanie svalovej hmoty, rovnako ako zdravie kostí. To ocenia najmä športovci a ďalší aktívni ľudia. Navyše sú aj zdrojom vlákniny a skvele zapadnú do vyváženého jedálnička.
Táto slaná pochúťka má navyše nízky podiel cukru a neobsahuje lepok. Poteší však aj ľahkou textúrou a vyladenou chuťou. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých populárnych príchutí. Potom sa do nich môžete pustiť, kedykoľvek dostanete chuť na niečo dobré. Spríjemnia sledovanie filmu či seriálu a rovnako tak sa hodia aj ako pohoštenie pre návštevy. Vďaka čisto rastlinnému zloženiu sú vhodné aj pre veganov a pochutnať si na nich môžu aj ľudia dodržiavajúci bezlepkovú diétu.
Proteínové čipsy a ich výhody
- chrumkavý snack s vysokým podielom bielkovín
- nie sú vyprážané
- hlavný podiel zloženia tvorí ryžová a cícerová múka
- majú vysoký obsah rastlinných bielkovín
- sú zdrojom vlákniny
- majú nízky obsah cukru
- neobsahujú lepok
- majú podmanivú chuť a chrumkavú konzistenciu
- sú vhodnejšou alternatívou vyprážaných zemiakových chipsov
- vďaka bielkovinám prispievajú k rastu a ochrane svalovej hmoty
- obsiahnuté bielkoviny podporujú udržanie zdravých kostí
- hodia sa kedykoľvek počas dňa
- ideálna pochúťka k televízii
- sú vhodné pre veganov
Zloženie
Príchuť morská soľ: Ryžová múka 33 %, cícerová múka 29 %, dehydrované zemiaky 10 %, hráškový proteín 9 %, morská soľ 7 % (maltodextrín, morská soľ 20,5 %, nerafinovaný trstinový cukor, kvasnicový extrakt, slnečnicový olej) zemiakový škrob 6 %, slnečnicový olej 6%.
Príchuť paprika: Ryžová múka 34 %, cícerová múka 29 %, dehydrované zemiaky 10 %, hráškový proteín 9 %, zemiakový škrob 6 %, paprikové korenie 6 % (paprika 29 %, maltodextrín, soľ, cukor, cibuľa, kvasnicový extrakt, paradajky, čierne korenie), slnečnicový olej 6 %.
Príchuť chilli a limetka: Ryžová múka 33 %, cícerová múka 29 %, dehydrované zemiaky 10 %, hráškový proteín 9 %, sladké chilli a limetkové korenie 7 % (cukor, soľ, paradajky, maltodextrín, limetka 10 %, cibuľa, paprika, kvasnicový extrakt, citrónový extrakt, kajenské korenie, cesnak, slnečnicový olej, kmínový extrakt), zemiakový škrob 6 %, slnečnicový olej 6 %.
Tabuľka nutričných hodnôt
| Nutričné hodnoty (príchuť morská soľ) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1700 kJ / 401 kcal |
| Tuky | 7,5 g |
| - z toho nasýtené tuky | 0,7 g |
| Sacharidy | 63 g |
| - z toho cukry | 2 g |
| Vláknina | 3,1 g |
| Bielkoviny | 21 g |
| Soľ | 3 g |
| Nutričné hodnoty (príchuť paprika) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1700 kJ / 403 kcal |
| Tuky | 9,4 g |
| - z toho nasýtené tuky | 0,9 g |
| Sacharidy | 59 g |
| - z toho cukry | 2,1 g |
| Vláknina | 6,5 g |
| Bielkoviny | 21 g |
| Soľ | 2,37 g |
| Nutričné hodnoty (príchuť chilli a limetka) | 100 g |
|---|---|
| Energetická hodnota | 1685 kJ / 400 kcal |
| Tuky | 8,5 g |
| - z toho nasýtené tuky | 0,7 g |
| Sacharidy | 60 g |
| - z toho cukry | 3,8 g |
| Vláknina | 4 g |
| Bielkoviny | 21 g |
| Soľ | 3,11 g |
Upozornenie
Skladujte v suchu a mimo priameho slnečného žiarenia pri teplote do 25 °C.
Parametre produktu
| Hmotnosť |
100 - 1500 g |
Zodpovedný subjekt v EÚ: GymBeam GmbH Unter den Linden 21, 10117 Berlin, Germany, email: info@gymbeam.de
Dodanie produktu GymBeam Proteínové čipsy 7 x 40 g
Tento tovar Vám môžeme dodať až domov alebo na výdajné miesto. Ponúkame širokú ponuku spôsobov prepravy za nízke ceny.Doba dodania produktu GymBeam Proteínové čipsy 7 x 40 g
E-shopKedy tovar odošleme?
|
PredajňaKedy bude pripravený?
|
|
|---|---|---|
| chilli a limetka | 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
| mořská sůl | 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
| paprika | 1-2 pracovné dni | 1-2 pracovné dni |
Ostatní zákazníci si tiež prezerali:

Juhočeské Jerky Morčacie 20g

Juhočeské Jerky Hovädzie 20g

Eurovo Service Tekuté vaječné bielky 1000g

Juhočeské Jerky Zverinové 20g

LennyLarry's Complete cookie 113g

Extrifit Protein Break! 90g

Extrifit Protein Pudding Isolate 30g

Weider Protein Cookie 90g

Extrifit Protein Break! 900g
- Darček

Amix Mr.Poppers High Protein Musli 500g

Mars MilkyWay HiProtein Bar 50g

GymBeam Proteinový Mug Cake Mix 500 g

Näno Supps Protein Pops 38g

Amix Mr.Poppers Protein Crepes 520g

GreenFood Proteínové palacinky 500g

GymBeam Proteínové palacinky Pancake Waffle M...
Expedícia: 1-2 pracovné dni
Slovensko - Doručenie na adresu:
Slovensko - Vyzdvihnutie na výdajnom mieste:
Možnosti platby
Darček k objednávke za 0,05 €!
Darček k objednávke môžete získať pri nákupe nad sumu 500 €.
Aktuálny zoznam ponúkaných darčekov nájdete tu.